לימוד עיצוב שיער

מעצבים של שיער והשפעתם על מכלול חיינו

לא נגזים אם נאמר, כי מעצבי שיער ומי שבוחר בלימוד עיצוב שיער הם האלוהים של היופי והאסתטיקה. המעצבים של ימינו, מייחסים חשיבות עצומה וקרדינאלית מאוד למראה החיצוני – להופעה, לבגדים, לשיער ולאיפור, מעצבים תופסים מקום חשוב במקדש היופי שלנו. המעצבים למעשה, אינם “רק” מעצבים. יש להם חשיבות עצומה והשפעה רבה, מעבר למראה שלנו, על תהליכי הנפש שלנו, על מצב רוחינו, על תפיסתנו את עצמנו, על ביטחוננו האישי – וכפועל יוצא של כל אלה, התופסים מעמד על מקומנו בסולם החברתי.

מעצבי שיער נבחרים בפינצטה על ידי נשים וגברים כאחד

תלמידי עיצוב שיער ומעצבי שיער רבים נוהגים להעיד, כי אין זה מקרה שנשים וגברים נוהגים לבחור “בפינצטה” מעצבים כלבבם, שמבינים אותם, משקיעים בהם תשומת לב ומקצועיות רבה, על מנת שייראו במיטבם. מעצבים מזכירים לנו כי השיער שלנו הוא עטרת ראשנו. אם אנחנו קמים בבוקר והשיער אינו נראה לשביעות רצוננו- האם איננו “מקבלים מצב רוח”?… מעצבים הם בעלי היכולת המיוחדת הזו – להעניק לנו תחושה שהשיער שלנו יפה, בריא, שופע – ומסודר בדיוק כמו שאנחנו אוהבים. וזה עושה לנו פלאים, נשים וגברים כאחד…. מעצבי שיער כאלה תפגשו רק אצלנו.

לחצו כאן

למעצבי השיער השפעה עצומה על מראה שיערנו

אותם מעצבי שיער שבחרו בתחום לימוד עיצוב שיער הם חבר’ה צעירים, נחמדים, שממבט ראשון לא נגלה את ההשפעה העצומה והכוח שיש להם בידיים להשפיע על מראם ומצב רוחם של אנשים כה רבים. מעצבי שיער של החברה שלנו מספרים כי לקוחה, או לקוח שמגיעים אליהם, כמעט תמיד נשארים נאמנים לשנים רבות. לקוחות רבים של מעצבי שיער בחברה שלנו מתאהבים במקום, כדבריהם, ולא מוכנים “להחליף” סוס מנצח. ובאמת, ברגע שמצאת מעצבי שיער שעושים לך טוב, אתה מגלה את היתרון של תספורת טובה, שמתאימה לך ונותנת לך הרגשה טובה כל יום מחדש. מעצבי שיער טובים עושים את כל ההבדל.

מה מחכה לנו ב 2017? הקליקו!

עקבו אחרינו