טרייד אין חולון ורכבים יד 2

רכבים חדשים

מן הסתם, רכב חדש הוא חלומו של כל בעל רכב. אך לא כל בעל רכב יכול להרשות לעצמו רכב חדש… האלטרנטיבה השפויה לקניית רכבים חדשים היא אם כן רכבים מסוג יד ראשונה – כלי רכב שבעליהם הנוכחיים רכשו אותם כחדשים אצל היבואן או המשווק והם מוכרים אותם עתה. בשוק הרכב המשומש, רכבים יד ראשונה נהנים מכמה יתרונות חשובים:
קודם כל, רכבים יד ראשונה הם הקרובים ביותר לרכבים חדשים מבחינת השנתון, המודל ומספר הקילומטרים שעברו; רכבים יד ראשונה הם “כמעט חדשים”, ובדרך כלל גם נראים כך. רכבים יד ראשונה נהנו משירות היצרן במסגרת האחריות, וזה יתרון עצום – רכבים יד ראשונה זכו לטיפולים ולתיקונים במוסכי היבואן, תוך שימוש במיכשור הבדיקה של היצרן ובחלפים המקוריים של היצרן. מבחינה זו, רכבים יד ראשונה ראויים לתואר המוצמד להם בדרך כלל – “כחדש”.

מחירי רכבים

מבחינת הערך הכספי, ידוע שהצניחה המהירה ביותר במחיריהם של רכבים חדשים היא מיד עם קנייתם. צניחה זו מתמתנת כחלוף השנים, ולכם קנייתם של רכבים יד ראשונה כדאית ביותר מבחינה כלכלית. לעתים מוצעים למכירה רכבים יד ראשונה כשהם עדיין בתוך תקופת האחריות שלהם – “מציאה” של ממש; ופעמים רבות ניתן לרכוש רכבים מיד ראשונה אצל היבואן עצמו, אליו הם הגיעו בדרך של טרייד-אין מלקוחות שקנו רכב חדש. אלו הם כמעט תמיד רכבים במצב מצויין, עם טיפולים מסודרים ועם אחריות נוספת של המשווק, ולכן רכישתם של רכבים יד ראשונה כאלו היא עיסקה מעולה.

אודותינו

אצלנו בטרייד אין חולון המשווק והמפיץ המורשה לאיזור המרכז של רכבים, רכבים יד ראשונה מוצגים למכירה בצד הרכבים החדשים ללא שום רגשי נחיתות. במוסך שלנו יודעים, כי אותם רכבים יד ראשונה שמוצעים אצלם למכירה אינם נופלים באיכותם מהרכבים החדשים שניצבים לידם. במוסך שלנו שמחים לבצע עסקות טרייד-אין עם הלקוחות הנאמנים, הן בשל מכירת רכבים חדשים והן בשל ההזדמנות לקבל רכבים יד ראשונה במצב מצוין למכירה ללקוחות. רכבים יד ראשונה אלו מוצעים כמובן למכירה כשהם מטופלים ומתוחזקים כחדשים, עם אחריות המוסך לטיבם ולמצבם – מה יכול להיות טוב מזה?

לחצו כאן

בחרתם נכון

קנייה של רכבים יד ראשונה מטרייד אין חולון היא אם כן עיסקה מצויינת מכל הבחינות, בתנאי כמובן שהיא נעשית אצל משווק מורשה ואמין שמחוייב לאיכות הרכבים שהוא מוכר. אצלנו בסטאר מוטורס – קניית רכבים יד ראשונה היא ערובה לשקט נפשי ולכדאיות כלכלית; קניית רכבים יד ראשונה אצלנו בחברה היא הבחירה הנבונה בקניית רכב משומש.

פיג’ו – כל מה שחלמת

עקבו אחרינו