חידוש מרצפות והדברות

נתקלתם בעכברים?

הופעתם של עכברים בשטחנו הפרטי מהווה מטרד שדורש טיפול מיידי ורחב היקף. בניגוד לדעה הרווחת, הנחתה של מלכודת עכברים ולכידתם באופן לא מקצועי הם אינם פתרון ארוך טווח ובטח שלא פתרון שמבטיח כי אין עכברים נוספים בקרבת מקום. מעבר לצורך להרחיק את אותם העכברים שכבר נמצאים בשטחנו, חשוב לא פחות לעלות על עקבותיהם, על הדרך אותה פילסו עד פנים הבית או בית העסק שלנו ולמנוע את הישנות המקרים הללו.
חברתנו מתמחית בתחום ההדברה אך יותר מזאת בתחום חידוש מרצפות ותשמח לעזור לכם בכל שאלה.

חשוב לדעת

עכברים ידועים כחיות המעוררות בקרב אחוז גדול מאוד בציבור בהלה נוראה ופחד משתק. בכך, רק מתחילה רשימת החסרונות הארוכה הנגרמת על ידי הימצאותם של עכברים בביתנו. בנוסף, חשוב גם לדעת כי עכברים ידועים כחיות המעבירות מגוון רחב של מחלות. עם זאת, עכברים בדרך כלל אינם פוגעים באופן ישיר בבני אדם. במקרים ובהם מדובר על הופעת עכברים בבית העסק שברשותנו ולא בביתנו הפרטי, אז הופכת הופעתם של אותם עכברים לעניין מורכב הרבה יותר, העלול לגרור אחריו גם הפסדים כלכליים ותדמיתיים. ראשית, עכברים יכולים לפגוע ולגרום נזק כבד לרכוש, על ידי כרסום. שנית, עכברים יכולים לפגוע באופן משמעותי בשמו הטוב של בית העסק, כיוון שהופעתם של עכברים פוגעת בהיגיינה ומצטיירת ומעידה על רמת ניקיון נמוכה וגרועה באותו בית העסק.
מעונינים לקבל מידע אודות שירותים נוספים שלנו? הקליקו על חידוש מרצפות והתרשמו ממגוון השירותים שלנו.

לחצו כאן

פנו למקצוענים בתחום

כיום ניתן למצוא בעלי מקצוע רבים העוסקים בתחום ההדברה וחידוש מרצפות בכלל וכן מתמחים בלכידת עכברים, חולדות ועכברושים בפרט. למעשה, רק פנייה לגורם מקצועי שכזה תבטיח כי נוכל לשוב ולישון בשקט במהלך הלילות הבאים. אם וכאשר הזמנו בעל מקצוע מקצועי לטובת הרחקה של אותם עכברים, סביר כי זה יעניק לנו אחריות על פעולת ההרחקה שביצע ויבטיח לשוב ללא כל תשלום אם יתעורר חשש להימצאותם של עכברים נוספים בעתיד.

חשוב לצפות – טיפים והמלצות אודות הפוליש

עקבו אחרינו