הזמנות לבר מצווה ושירות דפוס

שירות דפוס ומשלוח

אנו מציעים שירות הכולל את הדפסת מודעות והדפסת הזמנות לבר מצווה או לחילופין הדפסת מודעות האזכרה וכן שירות משלוחים מהיר עד לבית האבלים. משפחת האבלים נמצאת ללא ספק במצב רגשי עדין וכואב. אנו עושים את המיטב על מנת לעמוד לשירותה של המשפחה, לסייע לה ולהקל על כאבה עד כמה שניתן. אנו מציעים שירות מהיר ומענה טלפוני 24 שעות ביממה. בנוסף תוכלו למצוא אצלנו נוסחים להדפסה, מוכנים מראש ( פרט לשינוי שמו של הנפטר כמובן) על מנת שהמשפחה הכואבת לא תצטרך להתחיל ולחפש נוסחים בשעת כאבה.

הדפסת מודעות אבל ומודעות אזכרה

בנוסף לשירות של הדפסת הזמנות לבר מצווה תוכלו למצוא גם שירות של הדפסה ומשלוח של מודעות אזכרה. הרי אזכרה, כידוע לכולם, חשובה לא פחות ויש לתת לה, כמו גם לנפטר עצמו את הכבוד המגיע והראוי להם. גם עבור מודעות אזכרה תוכלו בקלות למצוא נוסחים להדפסה מוכנים מראש למודעות מסוג זה.
באופן מפתיע אולי, ישנם לא מעט נוסחים עבור מודעות אבל ומודעות אזכרה בהתאם לעדה של הנפטר ועוד גורמים ומאפיינים נוספים שיכולים להשפיע על אופן ניסוח המודעה.

הזמנות לבר מצווה

תמיד לשירותכם

אצלינו תקבלו מענה אדיב במשך 24 שעות ביממה בתחום הזמנות לבר מצווה , שירות דפוס ומשלוח לבית האבלים ושירות מקצועי ומהיר הם הסוד בכל מה שקשור להקלה על משפחת הנפטר והפיכת חייהם ברגע הכואב למעט פשוטים וקלים יותר. פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות, אדיבות ובשיא ההתחשבות.

בית דפוס איכותי – אל תפספסו

עקבו אחרינו