בית חכם בקיסריה וגופי תאורה

גופי תאורה

גופי תאורה כמו בבית חכם בקיסריה הם פריטים שיוצרים מראה בלתי נשכח בבית בעזרת משחק של צללים, צורות, אור וחושך שהופכים פינות פשוטות לחללים מעוצבים ונישות קסומות. בעזרת גופי תאורה כל חדר פשוט, שולחן אוכל או פינת אירוח הופך לאיזור מקסים– הכל תלוי בבחירת האורות והגופים. בתים ישראלים רבים מעדיפים להשאיר את המנורה הרגילה בתיקרה ונמנעים מלהשתמש בבחירת גופי תאורה, הייחוד והיופי שיישקף מביתכם יעניק לו מראה מקורי ויתן לכם תחושת תאורה נעימה יותר בבית עם יותר יכולת לשלוט בכמות האור בחדרים ובאיזורים השונים.

גופי תאורה – אפשרויות ועיצובים

גופי תאורה שהותקנו בבית חכם בקיסריה הם פריטים מאוד פופלאריים ולכן עולם העיצוב שלהם הוא עשיר ומגוון – טווח הסגנונות הוא מרשים, אז לפני שתתחילו להתבלבל משפע האפשרויות, כדאי לכם להסתכל סביב על הדירה שלכם ולבדיוק מה אתם בדיוק רוצים ומחפשים. ישנם גופי תאורה שמשולבים במערכות שלמות באותו עיצוב לאורך כל הבית לעומת גופי תאורה עצמאיים – בולטים יותר או פחות, שכל אחד מהם נותן לחדר אפיון שונה. הכל תלוי בכמה זמן ומאמץ אתם מוכנים להשקיע ביצירת תכנון ועיצוב מרשים עבור כל חדר ואיזור או שאתם מעדיפים לבחור נושא כללי מבחינת גופי תאורה ברחבי הבית. גופי תאורה הם ממש לא בהכרח גופי תאורה עצמאיים ועומדים כמו שניתן לחשוב, גופי תאורה יכולים להשתלשל מהתיקרה או להיות צמודים לקיר.

לחצו כאן

התאמת גופי התאורה לעיצוב החדר והבית

ישנה חשיבות רבה לבחירת גופי תאורה שיחמיאו לחדר, יגדילו או יקטינו איזורים מסוימים לפי בחירתכם או יעלימו פגעים או פגמים בבית שאתם רוצים לטשטש. נצלו גופי תאורה כדי לשנות את המראה של כל חדר וחדר בבית מבלי “לשבור קירות” או לשפץ באופן כללי או חלקי – תהליך שידרוש השקעה משמעותית של כסף וזמן.
שיהיה לכם יום מואר – וכמובן הנכם מוזמנים להכנס לאתר שלנו ולהתרשם מגלרית בית חכם בקיסריה – אל תפספסו!

מערכת סולרית – לצפייתכם

עקבו אחרינו