אתיופיה טיולים

תיירות פנים

אחת הנתונים המדהימים ביותר של השנים האחרונות הוא שתיירות הפנים בישראל באחוזי עלייה תמידיים. בתקופה זהו אנו יכולים לראות שעוד ועוד בתי מלון, בתי הארחה וצימרים מוקמים בכדי להיענות
לצורך הזה של הישראלים לצאת לחופשה. הישראלים בהחלט התחילו לצאת יותר לחופשות והנתונים גם אומרים שהישראלי הממוצע יוצא לשתי חופשות בשנה.
למידע, טיפים והמלצות אודות אציופיה טיולים היכנסו לאתר שלנו והתרשמו.

מידע כללי

היחס בין הישראלים שיוצאים לחופש בבתי מלון או באתיופיה טיולים לעומת אלה שמעדיפים צימרים נוטה עדיין לטובת בתי המלון, אבל אי אפשר להתעלם מן העובדה שמספר הצימרים בארץ הכפיל ושילש את עצמו בכמה שנים.

אתר מומלץ

הפוטנציאל של תיירות פנים בישראל התגלה בכל עוצמתו בשנים הללו

לאורך השנים משרד התיירות ניסה לקדם כמה שיותר תיירות מן החוץ ואת טיולי אתיופיה, אך הבנה שיכולה להיות גם אלטרנטיבה לתיירות פנים התחילה להוציא את הישראלים לחופשות גם בישראל עצמה. נכון שעדיין יש מי שיעדיף את חופשת הסקי שלו באירופה, ויהיה מי שירצה את הטיול הגדול שאחרי הצבא בדרום אמריקה או בהודו, ולא תמיד ניתן למצוא את הנופים ואת האנשים שיש שם פה בארץ, אך בהחלט יש לישראל מה להציע בתחום התיירות.
ישראל היא אחד המקומות בעל ההיסטוריה המדהימה ביותר בעולם. מי לא היה פה לאורך השנים ומי לא ניסה לשלוט כאן, וכל תרבות שהייתה פה השאירה חותם תרבותי משמעותי ביותר, ומספר האתרים שיש בישראל המעידים על התקופות הללו נותן את ההרגשה שיש לחוות זאת ולא רק כתיירים שמגיעים מחו”ל, אלא גם תיירים ישראליים, מקומיים. תיירות הפנים היא אחת המגמות העולות המשמעותיות ביותר בתחום התרבות והכלכלה. ללא ספק יש גם שיפור כלכלי שיכול להעיד על מספר היציאות לחופשה ועל איכות החיים שרוצים הישראלים עצמם הן בחופשה והן בין החופשות, ואם אפשר אז בארץ.

טיול מומלץ בעולם – שווה צפייה

עקבו אחרינו