ארגון יום גיבוש בכרמל

ימי גיבוש לא סיפור פשוט

עריכת יום גיבוש בכרמל לעובדים הוא תמיד דבר מסובך הדורש המון זמן שמצריך תכנון מראש. כל אחד רוצה לעשות משהוא אחר וקשה להגיע להסכמה חד משמעית. וכך עם כל הרצון הטוב וההשקעה שלכם בעריכת ימי גיבוש טובים, הימים לא עולים לגבהים המצופים. אפשרות שיש לכם למניעת מצב זה היא לחלק לעובדים בתחילת החודש שאלון בקשות ליום גיבוש בכרמל. בשאלון יהיו 5 אפשרויות, והעובדים ידרגו בין 1 – 5 באיזה מקומות הם היו רוצים לערוך את ימי הגיבוש. בחישוב קל תוכל להגיע למקומות הרצויים ביותר על ידי העובדים שלך. נכון שתמיד יישארו אנשים שלא יהיו מרוצים אך מספרם יפחת באופן משמעותי.

מקומות בהם ניתן לערוך ימי גיבוש לקבוצות.

ניתן לערוך לצוות העובדים סדנאות בישול ואפייה במסגרת ימי גיבוש קבוצתיים. בסדנאות אלו אתם לומדים לבשל תפריט בהדרכה של שף מקצועי. התפריט כולל מנה ראשונה, עיקרית וקינוח בסגנון לפי בחירתכם . עבודה עם הידיים ובהכנת אוכל תמיד מקרבת בין אנשים ויוצרת אווירה מהנה. ובסוף היום אתם זוכים לאכול את מה שבישלתם.
מקום נוסף בו אתם יכולים לערוך ימי גיבוש הינו בחווה חקלאית בצפון הארץ. בחווה אתם משתתפים בקטיף של תוצרת המושב בו אתם מבקרים. יכולים לערוך תחרויות בישול, להשתתף בסדנאות והסברים על גידולים חקלאיים. עורכים תחרויות אתגריות אחד עם השני. בחווה אתם עוברים חוויה ייחודית המקרבת אותם לטבע.

לחצו כאן

שיתוף פעולה עם חברת הפקות שמתמחה בארגון ימי גיבוש

עם הצוות שלכם מונה מספר גדול של אנשים ארגון האירוע כבר יכול להיות קשה יותר. אתם יכולים במצב זה להיעזר בחברת הפקות המתמחה בעריכת יום גיבוש בכרמל לקבוצות. לחברות אלו ניסיון רב בתחום ארגון אירועים וימי גיבוש, יש להם את האינפורמציה והידע לארגון של המון סוגים שונים ומגוונים של ימי גיבוש.

פעילויות בעולם – אל תסתכנו כך! שווה צפייה

עקבו אחרינו