אטרקציות לבוק בת מצווה ואירועים

טרמפולינות, אטרקציות לבר מצווה שכל ילד ירצה

יש דבר אחד שכל ילד זוכר מהילדות וזה את הטרמפולינות הענקיות ה שהיו פרוסות באירועים והיינו קופצים בהם יחד עם ילדים אחרים מתהפכים ועפים באויר.
כיום עם אתם רוצים לערוך בר מצווה בלתי נשכחת לילד שלכם או בוק בת מצווה הורס אתם יכולים בין מגוון אטרקציות לבר מצווה המצויות בשוק להזמין גם כמה טרמפולינות בצורות וגדלים שונים.
הטרמפולינה הינה האטרקציה העיקרית והיחידה שתהיה באירוע עדיף לשלב אותה עם עוד כמה אטרקציות לבר מצווה שיתנו תחושה מלאה וכיף רב לאורחים והמוזמנים לאירוע המרגש.
ניתן למשל לשלב אותם באירוע עם אטרקציות לבר מצווה כגון בר אוכל ושתייה אשר יחלק לילדים הרעבים נקניקיות בלחמניה ושתייה קלה או בר ממתקים אשר בו יחולקו לילדים מקלות קטנים עם שוקולדים וסוכריות גומי אשר יתנו לכל ילד חיוך קטן וממזרי על פניו.

המלצה חמה

ניתן אף לשלב בין אותם אטרקציות לבר מצווה שהזמנתם את היחידות המתנפחות ביחד עם בריכה ביתית ככה הילדים יוכלו להשתכשך במים הנעימים ומידי פעם ללכת ולקפץ מעט על האלמנטים המתנפחים ולהעביר יום מעניין ואתגרי.
אחד מהדברים החשובים ביותר שצריך לוודא בזמן בחירת אטרקציות לבר מצווה ועוד מהסוג של הטרמפולינות המתנפחות הוא האם יש מישהו ששומר על הילדים ומוודא שאינם נפצעים או נחבלים עקב שימוש לא נכון באותם טרמפולינות שהזמנו לאירוע.

בוק בר מצווה

הכי חשוב – אל תשכחו להנות

טרמפולינות אלו הם נורא כייפיות ומהנות אך לילדים, ובמיוחד לכאלו שבאו לאירוע על מנת להשתולל ולהנות עם חתן האירוע, יש נטייה לא לשים לב למה שמתרחש סביבם או לשמור על בטיחות באופן המינימאלי ביותר, לכן חשוב מאוד שיהיה מבוגר אחראי שישים עיו על הילדים ויוודא שאינם נפצעים עקב שימוש לא נכון במתקנים המהנים.
טרמפולינות מתנפחות יכולות להיות מרכז האירוע או עוד אחד מאותם אטרקציות לבר מצווה או לבוק בת מצווה שהזמנתם. תהנו.

צילומים מיוחדים – שווה צפייה

עקבו אחרינו